Telefon
WhatsApp
İnstagram
Bağcılar Masa Sandalye Kiralama
Bağcılar Masa Sandalye Kiralama

Bağcılar Masa Sandalye Kiralama

  • Tarih:  13 Eylül 2022, 16:32

Davet, tanıtım lansman, düğün, nişan, kına, doğum günü, mezuniyet vb. gibi davet ve organizasyonlar için  masa sandalye satın alınması ekonomik açıdan oldukça maliyetli olacağı için kiralamak daha uyguna gelmektedir. Özellikle geniş katılımlar olacak davetler için kişilerin masa sandalye ihtiyaçları çok fazla olacaktır. Bu süreçte satın alma işlemleri çok masraflı olacağından kiralama daha ekonomik olacağı için tercih edilmektedir.

Masa ve sandalye kiralama da Bağcılar masa sandalye kiralama olarak kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Masa sandalye kiralama hizmetleri sayesinde hem günlük, hem de belli bir süre için kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun olan ve daha da önemli olan bütçenize uygun tercih yapabilirsiniz. Günümüzde; insanlar satın almaktan daha çok kiralamaya tercih etmektedir. Bu sayede ekonomik açıdan daha az masraf etmiş olacaktır.

Masa sandalye kiralama hususunda Bağcılar masa sandalye kiralama olarak yaratıcı, pratik ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Organizasyonlarda sık sık ihtiyaç duyulan masa ve sandalyeleri bulmak kimi zaman kâbusa dönüşebilir. Profesyonel ekibimiz sayesinde, organizasyonunuza veya davetlerinize katılacak kişi sayısına yeterli olacak şekilde, masa ve sandalye ayarlaması yapılmaktadır. 
İsteğe de bağlı olarak organizasyonun, davetlerine konseptine uygun bir şekilde masa ve sandalyelerin süslenmesi sağlanır. Her bir masa sandalyenin aynı türden olmasına özen gösterilmektedir. 

Sandalye Çeşitleri Nelerdir? 


Plastik sandalye, ahşap sandalye, Napolyon sandalye, çeşitli renklerde tiffany sandalye kiralama da sandalyeler genellikle minderli olmaktadır. 

Tiffany sandalye kiralama: Gümüş grisi, altın sarısı, beyaz renklerde olmaktadır. Kiralanan sandalyeler uygun zaman ve saate göre organizasyon alanına kurulur. İsteğe bağlı olarak Bağcılar masa sandalye kiralama firmasının ekipmanlarından yararlanılarak tülle süsleme yapılmaktadır. Tiffany sandalyeler minderli olarak kiraya verilmektedir.

Şık davetler için organizasyonlarda tiffany sandalyeler tercih edilmektedir. Düğün ve nişan gibi davetlerine yanı sıra her çeşit davet yemekleri ve kır düğünü organizasyonlarında ahşap tiffany sandalyeleri ile davet alanını çok şık bir hava katmaktadır. Davet veya organizasyonu bitiminde uygun zaman ve saatte yerinden teslim alınır. 

Napolyon sandalye kiralama: Ahşap, pleksi ve plastik Napolyon sandalye çeşitlerimizle, davet veya organizasyonlarınızda gerekli olacak sandalyeleri kiralayarak karşılayabilirsiniz. Napolyon sandalyelerde renk çeşidi olarak şeffaf, inci beyazı, düz beyaz, gold ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Kiraladığınız Napolyon sandalyeleri istediğiniz tarih ve saatte teslim edip etkinlik alanına dizilir.

Minderli Napolyon sandalyeler davetlerde veya organizasyonlarda çok şık bir hava katmaktadır. Genellikle düğün ve nişan gibi organizasyonlarda tercih edilen Napolyon sandalyeler tüm davetlerde de kiralamak için uygundur. Napolyon sandalyeler organizasyon bittikten sonra uygun zaman ve saatte etkinlik alanından teslim alınır.

 
Plastik sandalye kiralama: Plastik sandalye kiralama da isteğe bağlı olarak saten örtü giydirilerek süslenir. Kolsuz plastik sandalyeler etkinlik alanına uygun zaman ve saatte teslim edilip kurulur. Organizasyon bitiminde plastik sandalyeler etkinlik alanından teslim alınır. 

Katlanır lake sandalye kiralama: Ahşap katlanır lake sandalyelerin oturma bölümünde minderler bulunmaktadır. Ahşap katlanır lake sandalyeler organizasyon alanına getirilip kurulur. Organizasyon bittikten sonra belli bir zaman aralığında teslim alınır.

 
Masa Çeşitleri Nelerdir? 


Nikâh masası kiralama: Deri veya lake taşlı nikâh masası nikâhın kıyılması ve gelin damadın oturma masası olarak kullanılması için kiralanır. Yüksek gelin damat sandalyeleri, nikâh memuru ve şahitler için oturma grupları ve masa çiçeğinden oluşur. Nikâh masası kiralama da Bağcılar masa sandalye kiralama olarak kaliteli ve ekonomik hizmet sağlamaktayız. Nikâh bittikten sonra uygun zaman ve saatte yerinden teslim alınır.

Kokteyl masası kiralama: Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için Bağcılar masa sandalye kiralama firması olarak tarafımızdan temin edilmektedir. Kokteyl masaları beyaz veya çeşitli renkte örtüyle giydirilip süslenir. Organizasyon alanına belli zaman aralığında teslim edilip dizilir. Organizasyon bitiminde belli bir süre sonra teslim alınır.