Telefon
WhatsApp
İnstagram
Gelin Yolu Kiralama
Gelin Yolu Kiralama

Gelin Yolu Kiralama

  • Tarih:  16 Eylül 2022, 17:48

Gelin Yolu Kiralama, Gelin yolunda yapılan düğün ve kına gecelerinde gelin ve damadın salona girerken her iki yanında kullanılan gösterişli bir organizasyon aracıdır. Gelin tarzı modeller genellikle ferforjeden yapılmaktadır. Gelin ve damat koridoru olarak da bilinen güzel ekipmanlar, düğün salonunun vazgeçilmez ekipmanlarından biridir. Düğünlerin yanı sıra kına partilerinde de kullanılan gelin çeşitleri, kınanın yapıldığı mekânın estetik görünmesini sağlar.

Gelin yolu damat ile gelinin mekâna ilk geliş yeridir. Bu nedenle misafirlerin karşısına ilk çıkış anı olan Gelin yolunun şık, gösterişli ve kaliteli olması gerekir. Gelin yolu kiralama ile firma olarak en kaliteli malzemelerle donattığımız gelin yolları ile düğününüze farklı, gösterişli bir atmosfer katabilirsiniz.

Gelin Yolu Işıkları

Gelin yolu ışıkları isteğe bağlı olarak farklı tasarımlarda hazırlanan gelin hatları için de mevcuttur. Gelinin konsepte uygun olarak seçtiği aydınlatma aksesuarlarıyla süslenen yol, düğün havasından farklı bir ruh haliyle herkesi şaşırtacaktır. Genellikle çiçeklerden, tüllerden, ince dallardan veya ışık huzmelerinden yapılan bu düğün kartları son zamanlarda oldukça revaçtadır. Özel gününüzü en güzel şekilde geçirmek isteyen düğün sahipleri yeni nesil düğünleri trendi haline gelen gelin yollarını tercih etmektedirler. Firmamız tarafından hazırlanan gelin Yolu kiralama ile gelin yolu konseptleri arasında kendinize en uygun olan konseptleri seçebilirsiniz.

 

Farklı Gelin Yolu Seçenekleri

Çiçekli gelin yolu özellikle açık hava ve kır düğünlerinde en popüler olanlardan biridir. İç mekân, koridorlar veya nikah masası çevresi için gerçekten özel bir dekorasyon elde etmenizi sağlayacak düğün markalaşması, sizi farklı modelleri tercih etmeye zorlayacaktır. Gelin yolu son zamanların en popüler dekorasyonlar arasında yer alır. Kiralanan ve kullanılan bu aksesuar her gelin için çok özeldir.  Firma olarak tüm gelinlerimizin beğeneceği gelinlik modelleri üretmekteyiz. Sizi düğün hatıralarımızı ve diğer aksesuarlarımızı incelemeye davet ediyoruz.

Gelin yolu kiralama düğünlerin en dikkat çeken kısmıdır. Yürüyüş yolu olarak da bilinen mesire, gelin ve damadın misafirlerin yanından geçmesi için özel olarak hazırlanmış bir bölümdür. Firma olarak gelin yolu kiralama yanısıra gelin arabası kiralama hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Gelin yolu kiralamadan önce, düğünün nerede yapılacağına karar vermeniz önerilir. Koridorun dekorasyonu odanın büyüklüğüne ve seçilen düğün fikrine göre değiştirilebilir. Firma olarak düğün, nişan organizasyonu , sünnet ve benzeri organizasyonlar yapmaktayız.

 

Farklı Mekânlara Göre Gelin Yolu Süsleme

Gelin yolu kiralama ile organizasyonunuz içerisinde yürüyüş yolu oluşturarak ortama şık ve gösterişli bir hava katabilirsiniz.  Organizasyon firmamızın deneyimli ekibinin hayal gücüne ve tercihlerinize bağlı olarak yürüyüş seçenekleri arttırılabilir. Yürüyüş yolu yerleşiminin görüntüsü hafif şelale, uçan sıcak hava balonu, tül süsleme, çiçek süsleme ve fener gibi farklı seçeneklerle zenginleştirilebilmektedir. Yeter ki siz isteyin biz yollarınızı çiçek bahçesine çevirelim.

Farklı konseptteki düğünlere göre gelin yolunuzu tasarlayabilirsiniz. Örneğin; Sahilde düğünleri için yapılan gelin yolu konseptinde, Yere serilmiş uzun kırmızı bir halının kenarına büyük denizci fenerleri dizilir. İçerisine kandil veya mum yerleştirilerek mekân romantik ve rahatlatıcı bir şekilde aydınlatılır. Paspasın üst kısmına özel süslemeli çift kanatlı kapı yerleştirilmiştir. Kırmızı halının kenarları çiçeklerle süslenmiş ve uzaktan kumandalı yer volkanları aralıklı olarak yerleştirilmiştir. Gelin yolu kiralama ile dilerseniz yürüyüş yollarınızı deniz ve plaj konseptli süslemelerle de süsleyebiliriz.