Telefon
WhatsApp
İnstagram
Piknik Organizasyonu
Piknik Organizasyonu

Piknik Organizasyonu

  • Tarih:  2023 Kasım 27, 10:35

Günlük hayatın stresinden uzaklaşarak piknik yapılan yeşil alanlarda doğanın güzelliğini ve sevdikleriyle birlikte eğlenmenin mutluluğunu fark ederler ve kendilerini mutlu hissederler. Pikniğinizi daha renkli ve eğlenceli hale getirmek için sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. STK’lar, dernekler, şirketler, işletmeler ve eğitim kurumları gibi kalabalık toplulukların yılda en az bir kez buluşabilecekleri ve iyi vakit geçirebilecekleri bir pikniğe ihtiyacı vardır. Piknik Organizasyonu şirketimiz olarak piknik yapıyoruz. Piknik organizasyonları, palyaço ve maskeli balo eğlence ekipleri, sihir ve hokkabazlık gösterileri, gösteri grupları, kuklacılık, Nasreddin Hoca, Karagöz Hacivat ve diğerleri için eğlence ve gösteri hizmetleri Çeşitli tiyatro gösterileri.

Piknik süslemeleri: Piknik alanını bayraklar, balonlar ve tasarım malzemeleri ile süsleyin.

Kiralık masa ve sandalyeler:  Kokteyl masası, Piknikler için çeşitli şekil ve boyutlarda masa sandalyeleri.

Yemek servisi: Piknik organizasyonu için çeşitli yemek menüsü. Piknik alanında hijyenik koşullarda yemek pişirme ve servis yapılmaktadır.

Özel arabalı konsept ayrıntıları: Pamuk şeker arabası, Patlamış mısır arabası, Osmanlı hamuru, Patlamış mısır makinesi, Osmanlı Şerbeti, Krep, Maraş dondurması. Arabayı yöneten sivil giyimli bir görevli var ve misafirlere hizmet veriyorlar.

Şişme oyun alanı: Piknik alanı içerisinde uygun yerlere şişme oyun parkı ekipmanları kurulur ve oyun alanı için sorumlu bir kişi bulunur. Başlıca şişme oyun alanı ekipmanlarımız şunlardır; canlı top, şişme top, top havuzu, atış becerisi, rodeo, sumo güreşi, piramit tırmanışı.

Piknik Organizasyonu İçin Mekân Seçebilmenin Önemi  

Piknik organizasyonu için mekân seçebilmenin önemi: Kaliteli, eğlenceli ve etkili bir şirket gezisi organize ederken dikkat edilmesi gereken noktaları sıralayalım. Şirket pikniklerinin mevsimleri çok soğuk veya çok sıcak olmamalı, mevsim faktörü dikkate alınmalıdır. Yılda en az bir kez düzenlenen piknik organizasyonunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta mekândır. Temiz, açık hava piknik alanlarına öncelik verebilmek, çalışanları motive etmeye, enerji vermelerine ve doğayla bağ kurmalarına yardımcı olur.

Şirket pikniğine katılacak çalışanlar için kişi sayısına göre oturma pozisyonuna özellikle dikkat edilmelidir. Personel ve diğer tüm misafirler geldiklerinde zorlanmadan yerlerini bulabilecekleri gibi kamp ve havuz alanları gibi alternatif alanlar da olacaktır. Bölgede geceleme planlanıyorsa konaklama yeri buna göre belirlenmelidir. Bölgede günü geçirecek olanlar için uygun yerler sağlanmalıdır.

Şirket Pikniği Organize Etmek İstiyorsanız, Tecrübemizden Yararlanın  

Şirket çalışanları, yöneticileri ve şirket üyelerinin ailelerini yılın belirli zamanlarında teşvik etmek, değiş tokuş yapmak ve eğlendirmek amacıyla düzenlenen piknik etkinlikleridir. Şirket pikniği organize etmek istiyorsanız. Tecrübeli bir firma olarak şirket gezilerinizi keyifli ve kusursuz hale getirmek için organizasyon, dekorasyon, eğlence, teşhir ve catering hizmetleri vermekteyiz.  Dernek üyeleri ve ailelerinin fikir alışverişinde bulunmaları ve tanışmaları için düzenlenen piknik etkinlikleridir. Organizasyon şirketimiz, dernek gezileri için profesyonel organizasyon, dekorasyon, eğlence, performans ve yemek hizmetleri sunmaktadır.

Okul Pikniği Düzenleyin 

Bahar aylarının gelişi, öğretim yılının sonunun yaklaştığını haber verir. Okul pikniği düzenleyin, öğrencilerin yaz tatilinden önce bir araya geldikleri, eğlendikleri, aileleri ve arkadaşlarıyla kaliteli zaman geçirdikleri bir etkinliktir. Şimdiye kadar okul piknik organizasyonu, dinlenme, eğlence, dekorasyon ve yemek hizmetlerini layığıyla yerine getirdik.  

Piknik Düzenlemek İçin Ses Sisteminin Önemi

Özel kurumlarınızda ya da kurumsal personelinizle pikniklerinizde dilediğiniz yerde PA kiralama hizmeti sunuyoruz. Piknik düzenlemek için ses sisteminin önemi kablosuz mikrofon ile canlı konuşabilir, müzik yarışmalarına ev sahipliği yapabilir, eğlenceli pikniğinize güzel şarkılarla renk katabilirsiniz. Basit bir talebiniz ile profesyonel ses sistemlerimizi istediğiniz yere getirip kurabiliriz. Ayrıca jeneratör sehpamızla elektriğin olmadığı her yere özgürlük getiriyoruz. Şehir piknikleri, Kulüp piknikleri, Şirket piknikleri, reklam piknikleri ve tüm piknik organizasyonlarınız için ses sistemi kiralama hizmetimiz ile piknik organizasyonu renk katın.

Piknik ve Yemek Organize Etmek 

Piknik hizmetimiz yaz aylarında faaliyetlerimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Yazın piknik yapmak elbette insanların en çok keyif aldığı aktivitelerden biridir. Firmamızda organize piknikler yapılmakta olup, müşterilerimiz daha rahat bir piknik keyfi yapmaktadır. Bu sayede yaz aylarında sevdiklerinizle yeşil alanda piknik yapabilirsiniz. Yapacağınız tüm pikniklerde catering hizmeti veriyoruz. Şehir içi ve şehir dışı her türlü piknik için piknik organizasyon hizmetimiz devam etmektedir. Grup pikniği düzenlerseniz ya da aileniz veya sevdiklerinizle piknik yaptığınızda yine piknik menüsü ile size destek oluyoruz. Bu güzel günde şirketimizde çalışan profesyonellerimiz yemek işinin içindeler. Bu sayede yer bulma derdine düşmenize gerek kalmaz ve şirketimizin size rehberlik ettiği yerde rahat bir şekilde piknik zamanınızı geçirebilirsiniz. Yer seçimi konusunda da danışmanlarımıza danışabilirsiniz.

Piknik Organizasyonları İle Her Şey Daha Kolay  

Normal şartlar altında piknik düzenlemek göz korkutucu bir iştir, ancak yükünüzü hafifletmek ve iyi vakit geçirmenizi sağlamak için farklı piknik düzenlemeleri düzenliyoruz. Yaz aylarında düzenleyeceğiniz piknik aktivitelerinde firmamız ile iletişime geçerek kolayca piknik organize edebilirsiniz. Kışın bile sizin için piknik ortamı oluşturabiliriz. Bunun için firmamıza gelip sizin için belirlediğimiz yerlere bakmanız yeterli. Profesyonel kadromuz sizin için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünecek ve yapacaktır.

Çeşitli Yemek Hizmetleri

Piknik hizmetimizin bir parçası olarak farklı catering hizmetlerimiz bulunmaktadır. Açık büfe kahvaltı, popüler kahvaltı, et yemekleri ve aklınıza gelebilecek her türlü yemek firmamızda mevcuttur. Siz de firmamıza üye olarak bu eşsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Uygun fiyat ve yüksek kalitemiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Piknik Düzenlerken Dikkatli Olunmalı 

Ajanslar ve kuruluşlar bazen çalışanları için şirket piknikleri ve daha birçok etkinlik düzenlemektedir. Günümüzde çalışma saatlerinin artmasıyla birlikte ailemizden çok iş arkadaşlarımızla vakit geçiriyoruz ve bu da onlarla olan etkileşimimizi ve iletişimimizi etkiliyor. Kurumlar ve şirketler, çalışanlarına bu stresli ritmi unutturmak ve bir nebze de olsa motive etmek için yılın belirli zamanlarında çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinliklerden biri de şirket piknikleri düzenlemektir. Bu tür piknik organizasyonlarda çalışanlar ve liderlik ekibi birlikte güzel vakit geçirerek vakit geçirmekte ve bu faaliyetler iletişim ve etkileşime katkı sağlamaktadır. Çalışanların doğayla buluşabilecekleri, çimenlerde dinlenebilecekleri, stres atıp ayaklarını yere basabilecekleri açık piknik alanlarını tercih edebileceğiniz gibi, duruma göre kapalı alanları da tercih edebilirsiniz.

 

Piknik Organizasyonu Resimleri